TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 338.873
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.398
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 213
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.160
Güncel

Başkan Evren “ Ahilik Haftası Ülkemize ve İlimize Hayırlı olmasını diliyorum

Malatya’da Ahilik Kültür Haftası ve Ahilik Bayramı nedeniyle kutlama töreni düzenlendi. Ahilik Kültür Haftası ve Ahilik Bayramı nedeniyle Malatya’da ilk tören Atatürk Anıtı önünde düzenlendi ve burada Oda başkanı ve..

Başkan Evren “ Ahilik Haftası Ülkemize ve İlimize Hayırlı olmasını diliyorum

Malatya’da Ahilik Kültür Haftası ve Ahilik Bayramı nedeniyle kutlama töreni düzenlendi.

Ahilik Kültür Haftası ve Ahilik Bayramı nedeniyle Malatya’da ilk tören Atatürk Anıtı önünde düzenlendi ve burada Oda başkanı ve esnafların katılımı ile Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin tarafından anıta çelenk sunumu yapıldı. Tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile sona erdi.  İkinci tören ise Atatürk Evi’nin yanındaki Şehit Oğuzhan Günaydın Halk Eğitimi Merkezinde düzenlendi.

Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı – Bölge Birliği Başkan Vekili – Ankara TESKOMB Denetim Kurulu Başkanı Ali Evren Ahilik haftası nedeniyle yaptığı açıklamada “ Ahilik haftasının Ülkemize Şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum “ dedi.

Ahilik Haftası nedeniyle Yılın Ahisi seçilerek Ödüllerini ESKKK Başkanı Ali Evren tarafından ödüllendirilirken, Başkan Evren Sosyal Medya hesabında yaptığı Ahilik haftası ile ilgili açıklamasında şunları söyledi :

“34.nci Ahilik Haftası Kutlaması ilimizde İstiklal Marşının okunuşu ile başladı. Törene İl Valisi Sn Aydın BARUŞ, Büyükşehir Belediye Başkanı  Selahattin GÜRKAN, Y.Yurt Bel Başkanı Mehmet ÇINAR, ESOB Başkanı Şevket Keskin, B.Gazi Bel Baş.Yrd. İsmet SARIGÜL, Ticaret İl Müd. Ahmet DEMİRBAĞ, Borsa Başkanı Ramazan ÖZCAN, STK Kuruluş başkanları, Oda başkanları,Öğrenciler,Çıraklar, Kalfalar ve ile çok sayıda vatandaş topluğu katıldı. topluğu katıldı.

Kutlamada yılın ahisi seçilerek ödülleri Kooperatif Başkanı Ali EVREN tarafında ödüllendirildi. Ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL