Özel Haber

Başkan Ece Budan’dan Flaş Haber’e Ziyaret 

Himayeye Muhtaç Yaşlılar, Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği (HİMYAÇ-DER ) Genel Başkanı Ayşe Ece Budan, Flaş Haber’i ziyaret etti. Çalışmalarını çadırda sürdüren Flaş Haber’i ziyaret eden HİMYAÇ-DER..

Başkan Ece Budan’dan Flaş Haber’e Ziyaret 

Himayeye Muhtaç Yaşlılar, Çocuklar ve Kadınlar Sosyal Yardım ve Dayanışma Derneği (HİMYAÇ-DER ) Genel Başkanı Ayşe Ece Budan, Flaş Haber’i ziyaret etti.

Çalışmalarını çadırda sürdüren Flaş Haber’i ziyaret eden HİMYAÇ-DER Başkanı Ayşe Ece Budan,”6 Şubat depremlerinin ardından büyük yıkım yaşayan Malatya’mızda yerel basınımızda olumsuz etkilendi. Hem Malatya’nın bugününü hem de geleceğini konuşmak ve geçmiş olsun dileklerimizi belirtmek için ayrıca diğer taraftan da hayat devam ediyor yakın zamanda nikahı kıyılacak olan değerli oğlumun davetiyesini takdim etmek için ziyaretinize geldim. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

Flaş Haber İmtiyaz Sahibi Remzi Hayta ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,” Ayşe Ece Budan, Malatya’nın simgelerinden birisi olmuş, başkanlığını yapmış olduğu sivil toplum kuruluşu çatısı altında şehrimize büyük katkıları bulunan bu şehrin sembol isimlerinden birisidir. Deprem afetinin ardından bu şehirde yaşamaya devam edeceğini belirterek Malatya’ya olan bağlılığını bir kez daha göstermiş oldu. Nazik ziyaretlerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, değerli evladımıza da şimdiden ömür boyu mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL