Özel Haber

Başkan Çınar Beton Sevgisini İtiraf Ediyor 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kendi ağzından ilçenin betonlaşması için belediye olarak ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, açıklamaları, eylemleri ve düşünceleriyle yeni skandallar üretmeye..

Başkan Çınar Beton Sevgisini İtiraf Ediyor 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kendi ağzından ilçenin betonlaşması için belediye olarak ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti. 

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, açıklamaları, eylemleri ve düşünceleriyle yeni skandallar üretmeye devam ediyor. Son olarak Ak Parti Milletvekili Ahmet Çakır ile birlikte Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği’ni ( MİM-DER) ziyaret eden Başkan Çınar, şu skandal sayılabilecek sözlere imza attı; “Yeşilyurt’ta inşaat sektörünün talep ve beklentilerini yerine getirmek için ellerinden gelen gayreti gösteriyoruz. Müteahhitlerimiz ve inşaat sektörünün tüm paydaşları ilçemizin farklı bölgelerinde yoğun bir şekilde projelerini hayata geçiriyorlar. İlçemizin farklı noktalarında bu sektörümüzün faaliyetlerini yakından görebilirsiniz. Yeşilyurt Belediyesi olarak kendi bölgemizde üretim yapan tüm sanayici ve işadamlarımızın sorun ve beklentilerini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz, gereken mücadeleyi veriyoruz. İnşaat sektörünün işlerini hızlandırmak içinde gereken tüm kolaylığı sağlıyoruz.”

Adı Yeşilyurt olan bir ilçenin Belediye Başkanı’nın kalkıp da inşaat sektörünün talep ve beklentilerini yerine getirmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini, işleri hızlandırmak adına gereken tüm kolaylıkları sağladıklarını ifade etmeleri sadece bana mı garip geliyor. Ormanların cayır cayır yandığı, içimizin karalar bağladığı bir dönemde adı Yeşil olan ancak hızla betonlaşmaya devam eden, yeşilini koruyamayan, ufacık parklarda dikili birkaç ağaçla yeşil alan oluşturduğuna inanan birinin kalkıp bu sözleri ifade etmesi akıl alır gibi değil. Başkan Çınar, inşaat sektörü için belediye olarak hangi fedakarlıklara katlanıyor, işleri kolaylaştırmak için ne gibi basamaklar hızla geçiliyor çok merak ediyorum. Umarım içimizden bir gazeteci çıkar da bu soruları yöneltir kendisine. 

Liyakat çok önemli bir kavram, liyakat, liyakat… MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL