Güncel

Bakan Özhaseki ile Malatya heyeti bugün bir araya geldi

Malatya Heyeti deprem sonrası gelinen nokta ve Malatya’nın ayağa kaldırılması konusunu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki ile ele aldı.Önceki Bakan Milletvekili  Bülent Tüfenkci, Milletvekili İnanç Siraç Kara..

Bakan Özhaseki ile Malatya heyeti bugün bir araya geldi

Malatya Heyeti deprem sonrası gelinen nokta ve Malatya’nın ayağa kaldırılması konusunu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki ile ele aldı.Önceki Bakan Milletvekili  Bülent Tüfenkci, Milletvekili İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Battalgazi belediye başkanı Osman Güde, Yeşilyurt  belediye başkanı Mehmet Çınar, Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt ve Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan yer aldı.

 Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,  görüşme ile ilgili şunları söyledi: “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek şehrimizin imarı ve ihyası için yapılan çalışmalarla alakalı istişarelerde bulunduk. Malatya’mızı yeniden ayağa kaldırmak ve yaşanabilir bir kent haline getirme hususunda kararlıyız ve çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL