Asayiş

Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri Huzuru Bozanlara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü halkın huzuru bozan,olaylara karşı etkin çalışmaları vatandaşın gönlünde taht kuruyor Özellikle son günlerde yapılan operasyonlarla huzur kenti olması yüzünden büyük emekleri olan Asayiş..

Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri Huzuru Bozanlara Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü halkın huzuru bozan,olaylara karşı etkin çalışmaları vatandaşın gönlünde taht kuruyor

Özellikle son günlerde yapılan operasyonlarla huzur kenti olması yüzünden büyük emekleri olan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri son yapılan çalışmalarda elde ettiği başarılı çalışmalar :

Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerimizce 28.10.2020 günü yapılan çalışmalarda;

Akpınar civarında bir şahıstan 2.40 gr narkotik maddesi alınmış,

Tandoğan Mahallesinde meydana gelen Ateşli Silahla Yaralama olayı ile ilgili suç aleti tabanca ele geçirilmiş,

Başharık Mahallesinde durdurulan bir araç içerisinde bulunan 3 şahıstan yaklaşık 120 gr. metamfetamin, 0.5 gr. Sentetik Kannabinoid, 2 hap ve cam aparat ele geçirilmiş,

10.2020 günü Turgut Temelli Alt Kavşakta meydana gelen kesici aletle yaralama ve darp olayı ile ilgili olarak 28.10.2020 günü mevcutlu olarak mahkemeye çıkarılan 6 Suriyeli şahıs mahkemece tutuklanmıştır.

10.2020 günü Üçbağlar Mahallesinde bir araçta meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili parmak izi tespit edilen 2 şahıs 28.10.2020 günü yakalanmış olup Beydağı Polis Merkezi Amirliğine teslim edilmiştir.

PTT önünde bir şahıstan bir adet kesici alet elde edilmiş şahsa idari para cezası uygulanmıştır.

İskender mahallesinde bir şahsın üst aramasından 14 uyuşturucu hap elde edilmiş,

Halep caddesinde bir şahıstan 2.55 gr uyuşturucu madde alınmış,

Ayrıca Taştepe Mahallesine meydana gelen yağma iddiası ile ilgili; müşteki G.Ç. 1000 lira borç verdiği şüpheli Ü.L.’den borcunu istediğini, ancak şüphelinin kendisini darp ederek telefonunu aldığını beyan etmiş, Battalgazi Polis Merkezi ekiplerince şüpheli Ü. L. telefonla birlikte yakalanmış, telefon müşteki şahsa teslim edilmiş, olayla ilgili tahkikat başlatılmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL