Asayiş

Asayiş Ekiplerinin “Sabit ve Şok” Uygulamasında Suçlulara Af Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri “Sabıt ve Şok” yol uygulamasında suçlulara geçit vermiyor.İşte son 24 Saatte Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünün  başarılı çalışması : Malatya..

Asayiş Ekiplerinin “Sabit ve Şok” Uygulamasında Suçlulara Af Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri “Sabıt ve Şok” yol uygulamasında suçlulara geçit vermiyor.İşte son 24 Saatte Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünün  başarılı çalışması :

Malatya İl Emniyet Müdürlüğünce kentimizin huzur ve güvenliğinin devamlılığı ve sürdürülebilirliği kapsamında Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince mahalle bazlı, şok ve sabit yol uygulamasında;

 

✅ 102 şahsın ve 48 aracın sorgusu yapılmış,

✅ 6.22 gr metanfetamin

✅20 gr Esrar

✅ 222 adet uyuşturucu hap

✅ 1 adet tabanca

✅ 1 tane çalıntı motosiklet ele geçirilmiş, 1 aranan şahıs tespit edilmiştir.

Ayrıca;

Turgut Özal Tıp Fakültesinde meydana gelen 25 gr ağırlığında bileziğin çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan kamera araştırmasında şüpheli tespit edilmiş ve yakalanmış Adli mercilerce tutuklanmıştır.

Hacı Abdi Mahallesinde meydana gelen çalıntı motosiklet olayı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde, olayın şüphelileri tespit edilerek bahse konu motosiklet ile birlikte yakalanmış, adli mercilere çıkarılan bir şahıs tutuklanmış, yaşı küçük şahıs ise Çocuk Şube Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

İnönü Caddesinde bir aracın çarpması sonucu yaralanan sokak kedisi Malatya Veteriner Kliniğine götürülerek tedavi altına alınmış. Kediye çarpan araçla ilgili tespit çalışmaları devam etmektedir

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL