Asayiş

Asayiş Ekipleri Kendilerini Savcı ve Polis olarak tanıtan  Dolandırıcıları Yakaladı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda; Karakavak Mahallesinde bulunan bir inşaattan 500 kg inşaat demiri çalınması olayı ile 2 şahıs gözaltına alınmış ve Adli Kontrol şartıyla..

Asayiş Ekipleri Kendilerini Savcı ve Polis olarak tanıtan  Dolandırıcıları Yakaladı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

Karakavak Mahallesinde bulunan bir inşaattan 500 kg inşaat demiri çalınması olayı ile 2 şahıs gözaltına alınmış ve Adli Kontrol şartıyla serbest kalmışlardır.

Müşteki K.D. isimli şahsı arayan ve kendisini Polis-Savcı olarak tanıtan şahısların müştekiye ait 475.000 TL’yi Fahri Kayahan Caddesinde elden teslim almaları sonucu meydana gelen Nitelikli Dolandırıcılık olayı ile ilgili olarak yapılan detaylı kamera kayıtları incelemesinde şüpheli 3 şahsın Adana ilinde ikamet ettikleri tespit edilmiş, Adana İl Emniyet Müdürlüğü ile yapılan müşterek çalışmalar sonucu şahıslar yakalanarak ilimize getirilmiş ve adli makamlarca bir şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, 2 şahıs ise tutuklandı

Aşağıbağlar Mahallesinde bir bahçe içerisinde bulunan araç içerisinden meydana gelen cep telefonu ve kişisel eşyaların çalınması olayı ile ilgili şüpheli tespit edilerek yakalanmış ve çıkarılmış olduğu adli mercilerce tutuklandığı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL