Asayiş

Asayiş Ekipleri denetimlerini aralıksız sürdürüyor

Malatya il emniyet müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hafta sonunda yaptıkları denetimlerde 1120 şahsın GBT sorgulamasını yaparken, fuhuş yaptığı tespit edilen 2 şahsa işlem yaparken, ikametin mühürlenmesi için gerekli yazışmaların..

Asayiş Ekipleri denetimlerini aralıksız sürdürüyor

Malatya il emniyet müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri hafta sonunda yaptıkları denetimlerde 1120 şahsın GBT sorgulamasını yaparken, fuhuş yaptığı tespit edilen 2 şahsa işlem yaparken, ikametin mühürlenmesi için gerekli yazışmaların yapıldığı belirtildi. Yine kumar oynayan, ruhsatsız silah taşıyan ve 3 yoklama kaçağı şahıs ele geçirirken bir yaralama olayının sanığa da yapılan denetimlerde yakalandı.

Yapılan açıklama şöyle :

Asayiş Şube Müdürlüğünce 01.11.2020 günü yapılan çalışmalarda;

✅   1120 şahsın GBT sorgusu yapılmış, 423 araç incelenmiş.

✅   3 yoklama kaçağı şahsa gerekli işlem yapılmıştır.

✅  İkamette Fuhuş Yaptığı Tespit Edilen 2 Şahsa işlem yapılmış ikametin mühürlenmesi için gerekli yazışmalar yapılacaktır

✅  İncelenen araçlardan trafik kurallarına aykırı hareket ettiği tespit edilen araç sürücülerine toplamda 38.160 TL para cezası uygulanmış, ayrıca 1 araç trafikten men edilmiştir.

✅ Covid-19 tedbirleri kapsamında işyeri, taziye yeri, park ve diğer alanlarda kontrollerde bulunulmuş, yapılan kontrollerde kurallara uymayan şahıslara rastlanılmamıştır.

✅ 1072 Sayılı Kanuna Aykırılık (Rulet, Tilt Ve Benzeri Oyun Alet ve Makineleri Hk. Kanun) Olayı Şüphelisi 1 şahıs, (Paramatik cihazı ve içerisinde bulunan 148 TL ile birlikte) ve Ateşli Silahla Yaralanma F.F. Olayı Şüphelisi 1 Şahıs yakalanmıştır,

✅  Yapılan diğer çalışmalarda;

  • 1 Tabanca ve 15 Fişek
  • 1 Pompalı Tüfek ve 6 kartuş
  • 1 Av tüfeği
  • 477 gr Narkotik Madde
  • Bir miktar narkotik madde ve muşta ele geçirilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL