Özel Haber

Ankara’da Malatyalıların Gururu “Suat Çoban “

Malatyalı Suat Çoban Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığına atanmasının ardında yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplamaya devam ediyor. Daha önce Malatya’da İl Sağlık Müdür..

Ankara’da Malatyalıların Gururu “Suat Çoban “

Malatyalı Suat Çoban Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığına atanmasının ardında yaptığı başarılı çalışmalarla takdir toplamaya devam ediyor.

Daha önce Malatya’da İl Sağlık Müdür Yardımcılığı ve İstanbul Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcılığı görevlerini yapan Suat Çoban yürüttüğü başarılı projeleri ve çalışma disiplini ile başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya devam ediyor. Son olarak Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığına atanan Suat Çoban’ın burada da isminden söz ettirmesi Malatyalıları mutlu ediyor.

Mütevazi ve samimi davranışı ile Gerek Malatya’da gerek Ankara’da Malatyalıların gönlünde taht kuran Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanı Suat Çoban, Malatyalı  hemşerilerine her zaman kapısının açık olduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL