Güncel

Aksa Elektrik’ten yeni dijital hizmet:

Sesli Yanıt Sistemi ile işlemler daha da kolaylaşıyor Aksa Elektrik, yeni dijital hizmeti olan Sesli Yanıt Sistemini abonelerinin kullanımına sundu. Aksa Elektrik aboneleri 444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayıp..

Aksa Elektrik’ten yeni dijital hizmet:

Sesli Yanıt Sistemi ile işlemler daha da kolaylaşıyor

Aksa Elektrik, yeni dijital hizmeti olan Sesli Yanıt Sistemini abonelerinin kullanımına sundu. Aksa Elektrik aboneleri 444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayıp Sesli Yanıt Sisteminin yönlendirmesiyle kolay ve zahmetsizce elektrik fatura ödemelerini gerçekleştirebiliyor.

Çoruh ve Fırat bölgelerinde toplam 4 milyon nüfusa ve 2.3 milyon aboneye elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Elektrik, abonelerinin hayatını kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla geliştirdiği dijital projelerine hız kesmeden devam ediyor. Aksa Elektrik’in yeni Sesli Yanıt Sistemi projesiyle 444 9 186 numaralı Aksa Çoruh Elektrik ve Aksa Fırat Elektrik çağrı merkezini arayan aboneler birkaç adımda ödeme işlemlerini kolay ve güvenli bir şekilde tuşlama yönetimiyle yapabiliyor.

Her daim abonelerine sunduğu hizmeti geliştirmek için çalışmalarına aralıksız devam eden Aksa Elektrik, abonelerin sahip oldukları tüm bankaların kredi kartlarıyla 2 ile 12 arasında taksitle çağrı merkezi üzerinden ödeme yapma imkanı sunuyor.

Aksa Elektrik abonelerinin hayatını kolaylaştırmak için hem dijital kanallar hem de mobil hizmetler başta olmak üzere birçok yeniliği hayata geçiriyor ve kaliteli elektrik hizmetini müşterileriyle buluşturmak amacıyla teknolojiye ve dijitale yatırım yapmaya devam ediyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL