Özel Haber

Akçadağ’ın Gururu: Prof.Dr. MURAT ALADAĞ

Her Akçadağlının varlığıyla gurur duyduğu Prof. Dr. Murat Aladağ’ın, Turgut Özal Üniversitesi’nde Rektör Yardımcılığı görevine atanması memnuniyet yarattı. Uzun yıllar İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde Dahili Tıp Bilimleri Anabilim..

Akçadağ’ın Gururu: Prof.Dr. MURAT ALADAĞ

Her Akçadağlının varlığıyla gurur duyduğu Prof. Dr. Murat Aladağ’ın, Turgut Özal Üniversitesi’nde Rektör Yardımcılığı görevine atanması memnuniyet yarattı.

Uzun yıllar İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde Dahili Tıp Bilimleri Anabilim Dalı Başkanlığı görevini üstlenen, İç Hastalıkları konusunda ünü ülke sınırlarını aşan, alanında uzmanlığıyla çok sayıda başarılı genç hekimin yetişmesini sağlayan, varlığı ile hastalarına güven çalıştığı kuruma güç katan Prof. Dr. Murat Aladağ Hocamız geçtiğimiz günlerde Turgut Özal Üniversitesi’ne geçiş yapmıştı.

Turgut Özal Tıp Merkezinde birlikte de uzun yıllar çalışan Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut tarafından, Murat Aladağ Hocamız kısa süre önce Rektör Yardımcılığı görevine getirildi. Her Akçadağlının gurur kaynağı olan hocamızın bu göreve atanması elbette hepimizi mutlu etti. Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde kurulan Tıp Fakültesinin, Murat Hocamızın da varlığıyla daha işin başında gelecek adına güç kazandığını düşünüyoruz.

Murat Hocamız sadece hekimlik başarılarıyla değil aynı zamanda insani özellikleriyle de sevilen bir isim. Tüm hastalarıyla yakinen ilgilenen, onlara değer veren, mesleğini para düşünmeden yapan, kırmayan, incitmeyen, ekibine de güven veren bir isim.

Flaş Haber olarak Hocamıza yeni görevinde başarılar diliyoruz, Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde de Malatya’mıza çok başarılı hizmetler sunacağına inanıyoruz.

REMZİ HAYTA-ÖZEL HABER

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL