TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 163.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.967
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 149
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.018
Özel Haber

Akçadağ’ın Çehresi Değişiyor

Akçadağ Belediyesinin kent estetiğine dönük çalışmaları ile ilçenin çehresi değişmeye devam ediyor. Akçadağ belediye Başkanı Ali Kazgan, Başkanlığının ilk döneminde alt yapı hizmetlerini tamamlarken yeni dönemde özellikle üst yapı olarak..

Akçadağ’ın Çehresi Değişiyor

Akçadağ Belediyesinin kent estetiğine dönük çalışmaları ile ilçenin çehresi değişmeye devam ediyor.

Akçadağ belediye Başkanı Ali Kazgan, Başkanlığının ilk döneminde alt yapı hizmetlerini tamamlarken yeni dönemde özellikle üst yapı olarak da adlandırılan kent estetiğine dönük çalışmalara ağırlık veriyor. Başkan Kazgan’dan önce bir ilçeden ziyade büyük bir köyü andıran Akçadağ, yapılan hizmetlerle modern görüntüsüne kavuşuyor. Flaş Haber’e konuşan Başkan Kazgan,”Akçadağ, şehir merkezine çok yakın bir ilçe olmasına rağmen yıllardır yapılmayan hizmetler, geciktirilen yatırımlar nedeniyle kabuğuna sıkışmış vaziyetteydi. Büyükşehir statüsünü ile birlikte ilk 5 yıllık dönemimizde belediyemizi icralardan kurtarıp hizmet eder bir yapıya kavuşturduğumuz gibi Büyükşehir Belediyemizle birlikte alt yapı sorunlarını da tarihe gömmüş olduk. Vatandaşlarımızdan aldığımız güçle yeni dönemde ilçemizin dış görünüşüne ağırlık vereceğiz. Prestij caddeler,modern aydınlatmalar, kent estetiğine dönük özel çalışmalar ile dışarıdan gelen ziyaretçilerin burası bir kent merkezi diyecekleri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pandemi koşullarında dahi olsa durmadan, duraksamadan yatırımlarımıza devam ediyoruz çünkü Akçadağ’ın artık kaybedecek bir günü bile yok. Yapılan ve yapılacak hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.Akçadağ ilçesinin girişinde yapılan Türk Bayraklı ışıklandırma büyük beğeni topluyor.İlçeye girişte güzellik katan bu görüntü beğeni alıyor.

2021 yılına dair mesajlarda veren Başkan Kazgan,”Malumunuz 2020 yılı sadece ilçemiz, şehrimiz için değil tüm insanlık için kara bir yıl oldu. Bu zorlu günlerde belediye olarak vatandaşlarımızın yanında yer aldık, almaya da devam ediyoruz. Sizlerin vasıtasıyla tüm hemşerilerimin yeni yıllarını tebrik ediyorum. Umut dolu, sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar diliyorum” dedi. MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL