Malatya

Akçadağ’ın Birliğine Zarar Veremezsiniz

Ak Parti’den ayrılarak yeni kurulan bir siyasi partiden aktif görev yapan bir isim,  Akçadağ’da gezerek özellikle partisi ile sorun yaşayanları kendi sayfalarına çekmeye çalışmaları karşısında Akçadağlıların bu kişiye istediği primi..

Akçadağ’ın Birliğine Zarar Veremezsiniz

Ak Parti’den ayrılarak yeni kurulan bir siyasi partiden aktif görev yapan bir isim,  Akçadağ’da gezerek özellikle partisi ile sorun yaşayanları kendi sayfalarına çekmeye çalışmaları karşısında Akçadağlıların bu kişiye istediği primi vermemesi ve partisinden ayrılmayacağını dile getirmesinin şokunu yaşıyor.

Yerel seçimlerde Akçadağlı sağcısı solcusu, Alevi’si Sünni’si ile birlik olarak Bağımsız Belediye Başkan Adayı Ali Kazgan’a destek verdiler ki Başkan’da ikinci döneminde yine halkın içerisinde ilçesini en iyi şekilde yönetmeye çalışıyor. Bu seçim sonuçlarından güç alan, Ak Parti’de beklediği ilgili görmediği için partisinden istifa ederek yeni kurulan siyasi partilerin birinde aktif görev yapan isim şimdi Akçadağ’da özellikle AK Partiye küskün olabileceğini düşündüğü evleri kapı kapı gezerek partisine yeni üyeler kazandırmaya çalışıyormuş.

Akçadağlılar ise kapılarına gelen bu isme özetle şu tepkiyi göstermişler,”Yerel seçimlerde biz, bizim için çalışan ve başka derdi olmayan Başkanımıza oy verdik bu bizim AK Parti’ye sırtımızı döndüğümüz anlamına gelmesin. Burada senin yanında yer alacak bir kişi bulamazsın”.

Akçadağ’da beklediği desteği bulamayan bu ismin büyük bir şok yaşadığı, sadece Akçadağ’da değil Malatya’da beklentilerin çok uzağında kaldığı dile getiriliyor.

REMZİ HAYTA-ÖZEL HABER

YORUMLAR (1)

  1. Murat diyorki:

    Kimmiş o kapı kapı gezen :)) Ya kardeşim bırakın oturduğunuz yerden algı yaratmayı akçadağda oturuyoruz kimse bizim veya yakınlarımızın kapısını çalmadı. Çalınırsada aklımız var çok şükür size göre çalıştırıyoruz bu aklı. Yeni partiyse ülkenin her yerinde olduğu gibi bizim ilçemizde de kurulur ve isteyen üye olur. 10 tane parti var ilçe bölündümü….

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL