Özel Haber

Akçadağ’da Kazgan’a Destek Artıyor

Akçadağ’ın mevcut başarılı Belediye Başkanı Ali Kazgan’a diğer siyasi partilerin adaylarının da belli olması ile birlikte ilçe genelinde destek artıyor. 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyince Bağımsız..

Akçadağ’da Kazgan’a Destek Artıyor

Akçadağ’ın mevcut başarılı Belediye Başkanı Ali Kazgan’a diğer siyasi partilerin adaylarının da belli olması ile birlikte ilçe genelinde destek artıyor.

2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyince Bağımsız Belediye Başkan adayı olan ve ilçe tarihinde demokrasi zaferini yaşatan ilk Başkan olarak tarihe geçen Başkan Ali Kazgan, 31 Mart yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi çatısı altında yarışacak. İki dönemlik belediye başkanlığı döneminde ulusal ve uluslararası arena da ödüle layık görülen çok sayıda projeyi hayata geçirmeyi başaran Başkan Kazgan, iflas içinde devraldığı belediyeyi bugün hizmet rekorları kırar dinamik bir yapıya kavuşturmanın haklı gururunu yaşıyor. 6 Şubat depremlerinde Doğanşehir ile birlikte en büyük yıkımı yaşayan ve halen yaralarını sarmaya çalışan Akçadağ’da Başkan Ali Kazgan, hem deprem yaralarını sarmak hem de ilçeyi depreme dayanıklı hale getirmek önümüzdeki dönem benim en önemli projem olacak diyor.

Demokrasi Kahramanı Ali Kazgan’a destek ise her geçen gün daha da artıyor. Yeniden Refah Partisine katılan ve bu parti çatısı altında belediye başkan adaylığı ilan edilen Kazgan’a güven ve destek üst seviyede. İlçe halkı deprem yaralarını mevcut Başkanları Ali Kazgan ile saracaklarına inanıyor ve bu inancı sandıkta bir kez daha tekrarlamaya hazırlanıyor.

CHP’NİN YANLIŞ ADAY TERCİHİ KAZGAN’A YARADI

Akçadağ’da Belediye Başkanlığı seçimi kazanma şansı olan CHP Yanlış aday tercihi ile bu şansı elinde kaçırırken, Akçadağ’ın çok tanımadığı ve yıllardır Malatya’da uzak olan Dr.Vahap Şahin’i aday göstermesi ve CHP’de aday adayı olan çok önemli isimlerin Bağımsız aday Bayram Özcan Etrafında birleşmesi  Yeniden Refah Partisi adayı Ali Kazgan’ın seçimi kazanma şansını oldukça yüksektiği belirtiliyor.

REMZİ HAYTA-MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL