TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 261.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.161
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 60
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.463
Özel Haber

Akçadağ’da El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergilendi

Akçadağ Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2020-2021 eğitim öğretim yılı “Yılsonu Karma Sergisi” açıldı. Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke’nin açılışını yaptığı el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı sergi, yoğun ilgi gördü…

Akçadağ’da El Emeği Göz Nuru Ürünler Sergilendi

Akçadağ Halk Eğitimi Merkezi tarafından 2020-2021 eğitim öğretim yılı “Yılsonu Karma Sergisi” açıldı. Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke’nin açılışını yaptığı el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı sergi, yoğun ilgi gördü.

Akçadağ Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda açılan serginin açılışına, Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke, MHP MYK Üyesi Eyüp Gönültaş, Akçadağ Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aslan, Akçadağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hacı Mehmet Pektaş ve çok sayıda davetli ile kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Burada bir konuşma yapan Akçadağ Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hacı Mehmet Pektaş, Akçadağ Halk Eğitim Merkezi olarak 2020-2021 eğitim öğretim yılının yılsonu sergisini icra ettiklerini belirterek, serginin açılışına katılanlara teşekkür etti. Pektaş, kursiyerler tarafından yapılan el emeği göz nuru ürünlerin sergilendiği Yılsonu Sergisi’nin 3 gün açık kalacağını kaydederek, vatandaşların bu süre zarfında sergiyi gezebileceklerini söyledi.

Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke ise, Akçadağ Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından sergilenen ürünler için büyük bir özveri ve emek harcandığını belirterek, serginin hayırlı olması temennisinde bulundu. Kaymakam Hulusi Teke, pandemi koşullarına rağmen Akçadağ Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin önemli çalışmalar gerçekleştirdiğini kaydetti.

Yapılan konuşmaların ardından Akçadağ Kaymakamı Hulusi Teke ve açılışa katılanlar tarafından serginin açılışı gerçekleştirilerek, sergi gezildi. Serginin açılışı sonrası halk oyunları ve spor gösterisi yapılırken, programda son olarak katılımcılara Akçadağ pilavı ikram edildi.  MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL