Malatya

Akçadağ İlçesinde Levent vadi Kavşağı ile  Grup Yol Çalışması Hız Kazandı

Malatya’nın yerli en çok turist çeken yeni olan Akçadağ İlçesi Levent Vadisi  Seyir terası giden yola Kavşak çalışması  ile Esenbey-Levent ve Doğanlar köyü arasında grup yol çalışması tüm hızı ile..

Akçadağ İlçesinde Levent vadi Kavşağı ile  Grup Yol Çalışması Hız Kazandı

Malatya’nın yerli en çok turist çeken yeni olan Akçadağ İlçesi Levent Vadisi  Seyir terası giden yola Kavşak çalışması  ile Esenbey-Levent ve Doğanlar köyü arasında grup yol çalışması tüm hızı ile devam ediyor.

Grup Yol Çalışmasını yerinde inceleyen Akçada Belediyesinin başarılı ve çalışkan Başkan Yardımcısı Eyüp Işık, Yol çalışmasını üstlenen  Taşer Firmanın  yönetim kurulu başkanı Sami İlhan ve Develi Köyü  Muhtarı Mehmet Baydoğan ile çalışmaları yerinde inceledi.

Akçadağ Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Işık,  “Şuan yapılan çalışmalar neticesinde Levent Vadisi yolu için kavşak çalışması yapılıyor, Bunun yanı sıra Levent Vadisine, Esenbey, Levent Arası ve Doğanlardan başlayarak Hava alanına kadar  hem Vadi hemde grup yollarının birleştirme programı için yapılan çalışmaları yerinde görmek için buradayız. Gerek Levent Vadisi kavşağı gerekse grup yolların bir an önce yapılarak birleştirilip Akçadağ ilçemizin  Mahalleri ile ulaşım konusunda rahat bir nefes aldıracağız. “ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL