Malatya

AKÇADAĞ-DER’den Osman Gönültaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Akçadağlılar’dan Malatya’nın Başkanı Gürkan’a, Osman Gönültaş teşekkürü var Malatya büyükşehir belediyesi mezarlıklar müdürlüğüne Başkan Selahattin Gürkan tarafından Osman Gönültaş’ın atanmasına teşekkür var. AKÇADAĞ-DER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Yöneticileri Ali Aladağ-Remzi..

AKÇADAĞ-DER’den Osman Gönültaş’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Akçadağlılar’dan Malatya’nın Başkanı Gürkan’a, Osman Gönültaş teşekkürü var
Malatya büyükşehir belediyesi mezarlıklar müdürlüğüne Başkan Selahattin Gürkan tarafından Osman Gönültaş’ın atanmasına teşekkür var.
AKÇADAĞ-DER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Yöneticileri Ali Aladağ-Remzi Hayta, Fatih Serkan Erkuş, Deniz Şahin, Ahmet Duran ve Çukurdere Mahalle Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş ziyarette yer aldı
AKÇADAĞDER Yönetim kurulu Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Mezarlıklar müdürü Osman Gönültaş’ı ziyarette kentin sembolü olan kayısı ikram edip ”Yeni görevinizden başarılar diliyorum.”dedi.
Mezarlıklar Müdürü Osman Gönültaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
MALATYA’NIN BAŞKANI GÜRKAN’A TEŞEKKÜR…
Daha sonra günün anısına fotoğraflar çekildi. AKÇADAĞ-DER adına konuşan Leventoğlu “Malatya’mızın büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz. Atamaları isabetli. Akçadağlı hemşehrimiz Osman Gönültaş çalışkan ve yüzü yerde. Halkla iç içe Başkan Gürkan Akçadağlılar olarak teşekkür ve takdir diyoruz…” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL