Malatya

AKÇADAĞ-DER Yönetimi; Demiryol-İş Sendikası Başkanı Kazgan’la buluştu

AKÇADAĞ-DER yönetiminden Demiryol-İş Sendikası Malatya Başkanlığına seçilen ve Türk-İş Temsilcisi Hikmet Kazgan’a “Hayırlı olsun” ziyareti vardı. Bugün gerçekleşen ziyarette Demiryol-İş Sendikası Başkanı ve Türk-İş Temsilcisi Hikmet Kazgan’a yapılan ziyarette AKÇADAĞ-DER..

AKÇADAĞ-DER Yönetimi; Demiryol-İş Sendikası Başkanı Kazgan’la buluştu

AKÇADAĞ-DER yönetiminden Demiryol-İş Sendikası Malatya Başkanlığına seçilen ve Türk-İş Temsilcisi Hikmet Kazgan’a “Hayırlı olsun” ziyareti vardı.
Bugün gerçekleşen ziyarette Demiryol-İş Sendikası Başkanı ve Türk-İş Temsilcisi Hikmet Kazgan’a yapılan ziyarette AKÇADAĞ-DER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Yöneticileri Ali Aladağ-Remzi Hayta, Fatih Serkan Erkuş, Deniz Şahin, Ahmet Duran ve Çukurdere Mahalle Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş ziyarette yer aldı.
Demiryol-İş Sendikası Başkanı ve Türk-İş Temsilcisi Hikmet Kazgan, AKÇADAĞ-DER Başkan ve yönetiminin ziyaretinden “Mutlu oldum…”dedi.
AKÇADAĞ-DER Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, yılardır Nurettin Öndeş’le birlikte yol yürüyen Demiryol-İş Sendikası Malatya Başkanı ve Türk-İş Malatya Temsilcisi Hikmet Kazgan duruşu-çalışkanlığı ile her kesimin güvenine mahsar olmuş bir hemşehrimiz.
Kendisi ile gurur duyuyoruz ve görevinden de başarılar diliyoruz.” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL