01 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 112.098
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.391
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.245
Özel Haber

Akçadağ Belediyesi  Hijyen Kurallarına Azami Özen Gösteriliyor

Akçadağ Belediyesi, Covid-19 salgınının dünyayı esir altına aldığı şu günlerde ilçenin her noktasında temizlik ve hijyeni hakim kılmaya özen gösteriyor. Akçadağ Belediyesi tam manasıyla halk sağlığını korumak adına kırmızı alarm..

Akçadağ Belediyesi  Hijyen Kurallarına Azami Özen Gösteriliyor

Akçadağ Belediyesi, Covid-19 salgınının dünyayı esir altına aldığı şu günlerde ilçenin her noktasında temizlik ve hijyeni hakim kılmaya özen gösteriyor.

Akçadağ Belediyesi tam manasıyla halk sağlığını korumak adına kırmızı alarm vermiş durumda. Belediye Başkanı Ali Kazgan, şoförler dahil çok sayıda elemanı temizlik işlerine yardımcı olmak adına sahaya sürerken, ilçenin her noktasından pırıl pırıl görüntüler geliyor. Flaş Haber’e konuşan Başkan Kazgan,”Covid-19 salgını ilimizde ve ülkemizde maalesef hızla yayılmaya devam ediyor. Sevdiklerimizin, insanlarımızın hayatı tehlike altında iken belediye olarak bizim birinci vazifemizin salgınla mücadele sürecine etkin destek vermek olduğuna inanıyorum. Covid-19 virüsüyle mücadelede en önemli husus evlerimizde kalmak ama dışarıya çıkması gereken vatandaşlarımız içinde temiz ve hijyenik bir ortamın var olması çok önemli. O nedenle tüm personelimizle sahada çalışıyoruz, esnaflarımızı hem denetliyor hem de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir an evvel insan neslini tehdit eden b u salgının yok olması için de dua ediyoruz “dedi.

Levent Vadisini ziyarete gelmeyi planlayan vatandaşlar için de açıklamalarda bulunan Başkan Kazgan,”Levent Vadimiz ziyarete gelen vatandaşlarımızın ateşlerini ölçerek içeri alıyoruz ve sosyal mesafe kurallarına uyum noktasında hem gerekli ikazlarda bulunuyoruz hem de ziyaretçi sayısını ayarlıyoruz. Temizlik konusunda zaten şüpheleri olmasın, yazın son günlerinden doğa ile baş başa güzel vakit geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı Levent Vadisine bekliyoruz” şeklinde konuştu.

MALATYA FLAŞ HABER-ÖZEL

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL