1100
Siyaset

AK Parti’nin Gülen Yüzü  Ela Erkoç Milletvekili aday adayı  

AK Parti’nin çeşitli kademelerin de görev alan, Güler yüzü ile samimiyeti ile partililer tarafından sevilen  ve şu an Battalgazi ilçe teşkilatında Başkan Yardımcısı görevinde bulunan  Ela Erkoç, 2023 seçimleri için..

AK Parti’nin Gülen Yüzü  Ela Erkoç Milletvekili aday adayı  

AK Parti’nin çeşitli kademelerin de görev alan, Güler yüzü ile samimiyeti ile partililer tarafından sevilen  ve şu an Battalgazi ilçe teşkilatında Başkan Yardımcısı görevinde bulunan  Ela Erkoç, 2023 seçimleri için Milletvekili aday adayı oldu

AK Parti’den en genç Malatya;

Milletvekili aday adayı Ela Erkoç…

Yıllardır AK Parti’ye her kademede bir nefer olarak çalıştığını aktaran Ela Erkoç

“AK Parti camiasının bir bireyi olmaktan son derece mutluluk duyuyorum…Biz bu yelpazenin neresinde olursak olalım, Reis’in yolunda partimizin her kademesin de nerede ne görev verilirse seve seve yapacağımın bilinmesini isterim.

Reisimiz-Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.

Malatya’da Milletvekili aday adayı oldum. Genç kuşak Reisimizin yolunda başarılara imza atıyor

Cumhuriyetin 100.Yılı olan 2023’te, Reisimizi rekor oyla seçim çizdiği yolda büyük Türkiye hedefine yürüyeceğiz. Malatya’mızı ve ülkemize hizmet için Reisimiz-Genel Başkanımız Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yürüyeceğiz.”

Milletvekili aday adayı olan Ela Erkoç’a genç kuşakta da yoğun destek var

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL