Siyaset

Ak Parti’de Sosyal Mesafeli Bayramlaşma Töreni

Ak Parti il Başkanlığı tarafından Ak Parti il binası konferans salonunda sosyal kurullar çerçevesinde bayramlaşma programı düzenlendi Bayramlaşma törenine katılanların hepsi maske sosyal mesafe kurallarına riayet edilirken, Bayramlaşma da tokalaşma..

Ak Parti’de Sosyal Mesafeli Bayramlaşma Töreni

Ak Parti il Başkanlığı tarafından Ak Parti il binası konferans salonunda sosyal kurullar çerçevesinde bayramlaşma programı düzenlendi
Bayramlaşma törenine katılanların hepsi maske sosyal mesafe kurallarına riayet edilirken, Bayramlaşma da tokalaşma olmadı.
Ak parti il binası konferans salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine, Ak PartiEski gümrük ve Ticaret Başkanı MKYK üyesi Malatya milletvekili Bülent Tüfenkçi, Ak Parti MKYK üyesi Öznur Çalık, Milletvekili Hakan Kahtalı, Ak Parti il başkanı Ihsan Koca, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Ak Parti ilçe Belediye başkanları, İlçe Başkanları, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Kibar Aslan , Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı, Ak Parti il yönetimi, ilçe yönetimi ile az sayıda COVİD-19 virüs nedeniyle az sayıda partili katıldı.
Başkan Koca salgın nedeniyle eskiden geniş mekanlarda açık alanlarda yaptığımız bayram kutlamaları virüs belası nedeniyle burada yapmak zorunda kaldık o yüzden yerimizin dar olması nedeniyle partililerimizin mahalle temsilcilerimizin gelmelerinde sıkıntı oldu. İnşallah en kısa sürede hep birlikte el ele vererek bu sıkıntıları aşacağız herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Bu beladan bir an önce kurtulmalıyız “ dedi.
Milletvekili Kahtalı ise Ayasofya’nın ibadete açılımı ile Türkiye iki bayramı birden yaşadıklarını belirtirken, MKYK üyesi Öznur Çalık ise, Ak Parti iktidarında yapılan hizmetlere vurgu yaptı, TMO Kayısı Alımı, Malatyaspor’un tekrar Süper liğde kalması ile üç bayramı birden yaşadıklarını söyledi.
Eski Bakan Bülent Tüfenkçi ise Bayramlaşmada birlik ve beraberlik vurgusu yaparken, Ak Parti olarak her zaman hizmetin en güzelini en kalitesini yaptıklarını belirterek Allah bu birlik ve beraberliğimizi bozmasın diye konuştu.
İşte Ak Parti İl Başkanlığındaki Bayramlaşma Programında Kareler.
RESİM VE HABER ÖZEL : REMZİ HAYTA


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL