Siyaset

Ak Parti’de İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Ak Parti Malatya İl Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, “daha önce eski ilçe başkanları, il genel meclisi üyeleri, görev yapmış belediye başkanlarımızla yapılan istişare toplantıları bu hafta ‘’ Eski Belde Başkanları ‘’ ile gerçekleştirildi” denildi.

Ak Parti’de İstişare Toplantıları Devam Ediyor

Dede korkut restoranda yapılan toplantı; Ak Parti Malatya il başkanı İhsan Koca başkanlığında Büyükşehir belediye başkan vekili Selim Pilten, İl başkan yardımcıları ve daha önce görev yapmış belde başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda Ak Parti il başkanı İhsan koca; “Ak Parti’nin yolu, istikameti milletimizin kaderi ile bütünleşmiş, bu Ülkenin ve bu Milletin gelecek tasavvurunu hedef edinmiş, bütün gayreti ve enerjisini bu yola harcayan partimiz, milletimizin 14 Ağustos 2001’de gösterdiği teveccühü, ilgiyi, bugünün Türkiye’sinde de aynı ruh ve heyecanla görmektedir. Ak Parti milletin partisidir bu davaya gönül vermiş, emek vermiş her bir kardeşimiz Ak Parti davasının birer neferi ve sahibidirler. Bunun için; bu davanın gönül erleri, emektar erleri ile sık sık bir araya gelmek partimizin ve davamızın geleceğe daha güçlü adımlarla yürüyeceğine bütün samimiyetimle inanıyorum” dedi.

İl Başkanı Koca; “Bundan sonrada partimizin her kademesinde görev yapmış tüm kardeşlerimiz, arkadaşlarımız ile sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL