Güncel

Ak Parti’de Bayramlaşma Töreni

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından  Nikah Sarayında yapılan B:ayramlaşma Törenine  Ak Parti İl Başkanı Namık Gören , Ak Parti Milletvekili MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, İhsan Koca,..

Ak Parti’de Bayramlaşma Töreni

Ak Parti İl Teşkilatı tarafından  Nikah Sarayında yapılan B:ayramlaşma Törenine  Ak Parti İl Başkanı Namık Gören , Ak Parti Milletvekili MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi, İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, İhsan Koca, Abdullah Babacan, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zenyurt, İlçe Belediye Başkanları, Eski Darende Belediye Başkanı Dr.Süleyman Eser, Belediye Başkan Yardımcıları Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Pelitoğlu, Belediye Meclis üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Belediye Başkan aday adayı İşadamı  İ.Hakkı Pekel,İş adamı  Tahsin Yılmaz, ve çok sayıda partili katıldı.

Nikah Sarayında partililer ve vatandaşlarla bayramlaşan Başkan Gürkan,yaptığı konuşmada şunları söyledi  “Bayramlar milletlerin ve ümmetlerin tarihteki önemli gün ve olayların zamanı gelince milletlerce ve ümmetlerce coşku ve sevinç içerisinde kutlanan günlere bayram diyoruz. Bu müstesna günlerden biri de Kurban Bayramı. Ramazan Bayramında olduğu gibi Kurban Bayramını da buruk ve hüzünlü bir şekilde kutlamaktayız. 6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız deprem felaketinde vefat eden bütün hemşerilerime, bütün vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza sağlık ve selamet temenni ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte daha huzurlu, daha coşkulu ve hüzünlü olmayan bayramlar temenni ediyorum. Kurban Bayramımızın milletimize, Alemi İslam’a ve insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL