Siyaset

AK Parti Yeşilyurt ilçe olağan kongresi yapıldı

AK Parti Yeşilyurt İlçe Olağan Kongresinde Muhammet Emin Yalçınkaya, güven tazeledi.

AK Parti Yeşilyurt ilçe olağan kongresi yapıldı

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Beylerderesi Şelale Sosyal Tesisi’nde gerçekleştirilen kongrede, kongrelerin bütün partiler için bayram olduğunu söyledi.

Çalık, Malatya’daki kongreleri Malatya ve AK Parti’ye yakışır şekilde yaptıklarını aktararak Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise AK Parti’nin bir vefa hareketi olduğunu ifade ederek, herkesin sorumluluk ve yükümlülükle birlik ve beraberlik içerisinde mutlu olduklarını kaydetti.

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca da kongrenin hayırlı olmasını temenni etti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise ilçenin gelişimine katkı sağlamak adına gayret gösterdiklerini ifade etti.

Tek adayla gidilen kongrede mevcut ilçe başkanı Muhammet Emin Yalçınkaya, güven tazeledi.

AKP Yeşilyurt’ta Muhammed Emin Yalçınkaya başkanlığındaki yönetim kurulunda şu isimler yeraldı:

Abdullah Demirel, Abdullah Talha Cıcık, Abuzer Atmaca, Arif Tutal, Barbaros Hayrettin Ünal, Bünyamin Yılmaz, Cumali Karakaya, Ece Sarıcı, Emine Taşçı, Erdoğan Zelyurt, Erkan Özpınar, Gökmen Yağlıcı, Hakan Tuncal, Harun Arslan, Hasan Hüseyin Özkaraman, Hasan Oruç, İbrahim Haskul, Mehmet Eroğlu, Mehmet Kundaktepe, Mehmet Tuttokmağı, Murat Karapınar, Musab Polat, Nazlı Üzmez, Ramazan Çetin, Ramazan Kaya, Ramazan Mesut Aydoğan, Ramazan Yaylacı, Refik Şekerci ve Sabahattin Paşahan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL