TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 125.716
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 9.193
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.938
Siyaset

Ağbaba’dan MGC’ye ziyaret!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ne (MGC) ziyaret. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberindeki partililerle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ni (MGC)..

Ağbaba’dan MGC’ye ziyaret!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ne (MGC) ziyaret.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberindeki partililerle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyeti’ni (MGC) ziyaret etti.

Ziyarette il olarak konuşan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, Malatya yerel basının sorunları hakkında genel bir bilgi aktarımında bulundu. Güner, çalışmaların sürdüğü internet yasasının önemine vurgu yaptığı konuşmasında Ağbaba’ya ziyaretinde duyduğu memnuniyeti ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nin kentin en köklü basın kuruluşu olduğunu belirterek, basın emekçilerinin sorunlarını bildiklerini pandemi ile birlikte bu sorunların katlanarak attığını söyledi.

Zor şartlar altında görevlerini sürdüren basın emekçilerinin yanında olduklarını yerel basının sorunlarının çözümü noktasındaki çalışmalarda her daim destek olduklarını kaydeden Ağbaba, Malatya’nın sorunlarını da gündeme getiren tek milletvekili olduğunu belirtti.

TBMM’deki çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Ağbaba yapılan konuşmalarından ardından gazetecilerle bir süre sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL