Sağlık Video Galeri

7 Yaşındaki Şükrü Hayallerine Kavuştu – Video Haber

Özel Divan Hastanesinde görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Caner Cengiz Turan başarılı ameliyatlarına bir yenisini daha ekledi. Doğuştan düztaban ve dışa doğru eğrilik bulunan ve Afyon Dinar’dan..

Özel Divan Hastanesinde görev yapan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Caner Cengiz Turan başarılı ameliyatlarına bir yenisini daha ekledi. Doğuştan düztaban ve dışa doğru eğrilik bulunan ve Afyon Dinar’dan gelen hasta 7 yaşındaki Şükrü Akkoç’un ameliyatı başarılı ile gerçekleştirdi ve Akkoç Ailesi başarılı geçen Ameliyat sonrası oldukça mutlu oldukları gözlendi. Ameliyatı gerçekleştiren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Caner Cengiz Turan hasta ile ilgili olarak şu bilgiyi verdi.
“Ayakta hem düztaban, hem de dışa doğru eğrilik vardı. Bu sebepten dolayı yürümekte zorluk çekiyordu. Başarılı bir şekilde ameliyatını gerçekleştirdik. Bundan sonra iyileşme sürecini bekleyeceğiz. Yaklaşık 2 ay sonra alçıları çıkacak, fizyo terapi başlayacak ve yürüme döneminde gelecek. Kendilerine geçmiş olsun diyorum.
7 Yaşındaki Şükrü Akkoç’un annesi Merve Akkoç ise : “Biz Afyon’dan geliyoruz. Hocamı internet üzerinden bulduk. Yaptığı ameliyatları başarılı görünce hocamız ile iletişim kurduk. ‘müsait olduğunda gel görüşelim, gerekeni yaparız’ dedi. Daha önce çok hastane gezdim. 7 Yaşındaki oğlumuz Şükrü Akkoç için İstanbul’da özel bir hastaneye, Isparta’da bir hastaneye gittim. Ama bir sonuç almadığım için bayağı bir araştırma sürecine girdik. Sağ olsun hocamız ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. 2 bacağından da ameliyat etti. Şuan mutluyuz, alçılar çıkınca daha mutlu olacağız. Hocamızdan Allah razı olsun. Böyle durumda olan insanlarımız varsa hocamızla tanışmaları iyi olur.Ayrıca Özel Divan Hastanesinin Yetkililerine, hemşirelerine ayrıca teşekkür ederiz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL